OBROŃCY

Obrońcy

Nadszedł czas szaleństwa. Masowe zgony, które ciężko wytłumaczyć, zjawiska, które nie mieszczą się w ludzkiej percepcji, strach i zniszczenie. Marek Lichocki po raz kolejny zostanie wystawiony na próbę. Tym razem stanie do pojedynku z Trojanem – bogiem chaosu, który przedostał się do świata ludzi. Czy uda mu się pokonać pana zniszczenia? Czy pomogą mu stwory przebywające w Jawii? Kto chce przeszkodzić Widzącemu w powstrzymaniu szalonego Trojana?

Obrońcy to kolejna powieść ze świata Powiernika, pełna akcji historia w świecie słowiańskich bogów, demonów, wierzeń i legend, która porwie nie tylko miłośników fantasy!

Poznaj dalsze losy Marka Lichockiego

FRANCISZEK PIĄTKOWSKI

Premiera "Obrońcy"

"Obrońcy" to trzecia część przygód Marka Lichockiego. Wyraźnie widać, że warsztat pisarski Franciszka Piątkowskiego, z każdą kolejną stroną, jest coraz lepszy, a Autor nabiera rozpędu. To chyba najbardziej "naszpikowana" akcją historia, w której Czytelnik znajdzie humor oraz grozę. Znów jesteśmy w świecie słowiańskich Bogów i stworów. Jednak tym razem mamy do czynienia z kilkoma historiami, które rozgrywają się w tym samym czasie, co sprawia, że powieść jest jeszcze bardziej dynamiczna!
- Olimpia - OliWolumin

Sprawdź również