POWIERNIK. BOGOWIE I STWORY

Powiernik. Bogowie i stwory. Opowiadania

Trzymacie w rękach zbiór opowiadań, które po części uzupełniają fabuły poprzednich historii o Marku, który obcuje ze słowiańskimi Bogami i skutecznie zwalcza zagrażające ludziom stwory.

Czy można pomóc wampirowi, który jest wegetarianinem? Jak Marek okiełznał drapieżną północnicę i na co natrafili robotnicy w ukrytej piwnicy? Przeczytajcie o tym, jak pragnienia wpływają na ludzi, stańcie oko w oko z lichem i odkryjcie miejsce, które miało być dla bohatera oazą spokoju, ale wyszło jak zawsze…

Opowiadania są pełne magii, legend, dobrego humoru, zawierają również szczyptę grozy oraz odrobinę sprośności. Z pewnością pozwolą Wam choć na chwilę znaleźć się w świecie Bogów i stworzeń, które żyją obok nas, choć my ich nigdy nie zobaczymy.

Poznaj dalsze losy Marka Lichockiego

FRANCISZEK PIĄTKOWSKI

Recenzja "Powiernik. Bogowie i stwory. Opowiadania"

Opowiadania „Powiernik. Bogowie i stwory” to doskonała lektura dla miłośników słowiańskich wierzeń. Jeśli te historie będą dla Was pierwszym spotkaniem z Widzącym, to gwarantuję Wam, że po ich przeczytaniu niezwłocznie sięgniecie po poprzednie części, by poznać lubelskiego adwokata. Zdecydowanie brakło mi tutaj moich ulubionych postaci, które towarzyszyły Markowi w jego przygodach w „Powierniku” i „Widzącym”.
- Olimpia - OliWolumin

Sprawdź również