WIDZĄCY

Widzący

Przez ostatni rok żył życiem wystarczającym na scenariusze kilku horrorów – tępił stwory, zawierał z nimi układy, studiował najdawniejsze dzieje polskich ziem, ułożył sobie relacje ze wszystkimi demonami zamieszkującymi Lublin… „Ułożył sobie relacje” – jak to brzmiało… A jeszcze dwa lata temu był po prostu adwokatem.

O tym jak to się stało, że adwokat znalazł się w świecie słowiańskich Bogów przeczytacie w pełnej magii powieści „Powiernik.” „Widzący” to kontynuacja przygód mecenasa Marka Lichockiego. Tym razem ma on pomóc Bogom w walce ze złem, które zagraża wszystkim światom… Czy umiejętności bohatera wystarczą, by wypełnić zleconą mu przez samych Bogów misję? Jakie konsekwencje będą miały podjęte przez niego decyzje? Zanurzcie się w świecie wierzeń słowiańskich i poznajcie niesamowicie walecznego adwokata!

Poznaj dalsze losy Marka Lichockiego

FRANCISZEK PIĄTKOWSKI

Recenzja "Widzacy"

Koniecznie sięgnijcie po tą magiczną, pełną akcji powieść! Mnie zakończenie tej historii bardzo zaskoczyło. Mam nadzieję, że Autor już niedługo napisze kolejną część, chociażby po to, bym mogła dowiedzieć się po co Markowi suszony borowik i kwiat paproci…. A więc Panie Piątkowski – do dzieła!
- Olimpia - OliWolumin

Sprawdź również